• Świadczymy profesjonalne usługi rachunkowe (pełna i uproszczona księgowość, kadry i płace, doradztwo prawne) jako licencjonowane biuro rachunkowo- finansowe.
  • Prowadzimy procesy rejestracyjne podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych (KRS, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, inne), oferując siedzibę rejestrową i dla celów korespondencji.
  • Oferujemy do nabycia specjalistyczne publikacje prawno-finansowe poświęcone zagadnieniom podatkowym, funduszy unijnych oraz organizacji pozarządowych.
  • Organizujemy szkolenia i świadczymy doradztwo w zakresie prawa finansowego, prawa pracy, prawa handlowego i innych zagadnień.

OGÓLNE PRAWO PODATKOWE – ZOBOWIĄZANIA PODATKOWE

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach z ogólnego prawa podatkowego - zobowiązania podatkowe. Kurs odbędzie się w Warszawie, w wymiarze 30 godzin, zajęcia będą prowadzone od 3 grudnia br. do 21 stycznia 2017 r. (6 sobót w godzinach 10:30-14.20)

Serdecznie zapraszamy do udziału w hiszpańskich prawniczych warsztatach językowych - CURSO DE ESPAÑOL JURÍDICO

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w hiszpańskich prawniczych warsztatach językowych - CURSO DE ESPAÑOL JURÍDICO.