• Świadczymy profesjonalne usługi rachunkowe (pełna i uproszczona księgowość, kadry i płace, doradztwo prawne) jako licencjonowane biuro rachunkowo- finansowe.
  • Prowadzimy procesy rejestracyjne podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych (KRS, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, inne), oferując siedzibę rejestrową i dla celów korespondencji.
  • Oferujemy do nabycia specjalistyczne publikacje prawno-finansowe poświęcone zagadnieniom podatkowym, funduszy unijnych oraz organizacji pozarządowych.
  • Organizujemy szkolenia i świadczymy doradztwo w zakresie prawa finansowego, prawa pracy, prawa handlowego i innych zagadnień.

Międzynarodowa konferencja nt.: „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POLSKO-HISZPAŃSKICH RELACJACH GOSPODARCZYCH – DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY ROZWOJU ORAZ UWARUNKOWANIA PRAWNE"

W dniu 10 maja br.  na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się  międzynarodowa konferencja nt.

ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POLSKO-HISZPAŃSKICH RELACJACH GOSPODARCZYCH – DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY ROZWOJU ORAZ UWARUNKOWANIA PRAWNE, współorganizowana przez Espol sp. z o.o. oraz Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejksiego na Wydziale Prawa i Administracji. 

Szkolenie „OPODATKOWANIE DOTACJI UNIJNYCH ” - 06.04.2017 r., Warszawa

Zapraszamy do udziału w szkoleniu:

OPODATKOWANIE DOTACJI UNIJNYCH” – 6 kwietnia 2017 r.

 

Szkolenia odbędą się w Warszawie - Aleja Niepodległości 214 lokal 2.

Do pobrania programy i karta zgłoszeń.