Aktualności

Szkolenia połączone z warsztatami dla organizacji pozarządowych na temat: obowiązków podatkowych i sprawozdawczości finansowej - 14 i 15 luty, 2018 r. r., Warszawa

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w dwóch szkoleniach połączonych z warsztatami nt.:

  • „Obowiązki organizacji pozarządowych w podatku dochodowym od osób prawnych i w podatku od towarów i usług z uwzględnieniem przepisów o rachunkowości obowiązujących po raz pierwszy dla sprawozdań finansowych sporządzanych za 2017 r.” - 14 lutego 2018 r., Warszawa, ul. Hoża 66/68
  • „Sporządzanie sprawozdań finansowych organizacji pozarządowych według nowych przepisów obowiązujących po raz pierwszy dla sprawozdań sporządzanych za 2017 r.” - 15 lutego 2018 r., Warszawa, ul. Hoża 66/68

W przypadku chęci uczestnictwa, uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonymi programami szkoleń oraz stosowne przekazanie załączonej karty zgłoszenia zgodnie z zawartymi w niej informacjami.

 

 

Program_opodatkowanie_z_warsztatami_14_lutego.pdf

Program_rachunkowosc_warsztaty_15_luty.pdf

Karta_zgloszenia.doc

 

 

 

 

 

 

Szkolenia nt. RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z UWZGLĘDNIENIEM NOWYCH PRZEPISÓW OBOWIĄZUJACYCH DLA SPRAWZODAŃ FINANSOWYCH SPORZĄDZANYCH ZA 2017 R

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu nt.: „RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z UWZGLĘDNIENIEM NOWYCH PRZEPISÓW OBOWIĄZUJACYCH DLA SPRAWZODAŃ FINANSOWYCH SPORZĄDZANYCH ZA  2017  R.”, które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2018 r., w Warszawie, ul. Hoża.

W przypadku chęci uczestnictwa, uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym programem szkolenia oraz stosowne przekazanie załączonej karty zgłoszenia zgodnie z zawartymi w niej informacjami.

 

program_rachunkowość_podatki


karta_zgłoszenia
                  

Międzynarodowa konferencja nt.: „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POLSKO-HISZPAŃSKICH RELACJACH GOSPODARCZYCH – DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY ROZWOJU ORAZ UWARUNKOWANIA PRAWNE"

W dniu 10 maja br. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się międzynarodowa konferencja nt. ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POLSKO-HISZPAŃSKICH RELACJACH GOSPODARCZYCH -  DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY ROZWOJU ORAZ UWARUNKOWANIA PRAWNE, współorganizowana przez Espol sp. z o.o. oraz Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W konferencji udział wzięło kilkadziesiąt osób ze środowisk: przedsiębiorców, prawników, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, studentow i pracowników nauki. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i zdjęciami z konferencji!

 

 

Program   Materiały

Zdjęcia

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w hiszpańskich prawniczych warsztatach językowych - CURSO DE ESPAÑOL JURÍDICO

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w hiszpańskich prawniczych warsztatach językowych - CURSO DE ESPAÑOL JURÍDICO.

Program i karta zgłoszenia 

 

 

Więcej inforacji: maciej.markowski@brf-espol.pl. Zapraszamy!