Aktualności

Międzynarodowa konferencja nt.: „AKTUALNE PROBLEMY I WYZWANIA W ZATRUDNIANIU PRACOWNIKÓW W POLSCE I HISZPANII W KONTEKSCIE ROZWOJU WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ"

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji nt.:

"AKTUALNE PROBLEMY I WYZWANIA W ZATRUDNIANIU PRACOWNIKÓW W POLSCE I HISZPANII W KONTEKSCIE ROZWOJU WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ",

która odbędzie się w dniu 16 maja br. na Uniwersytecie Warszawskim, ul. Lipowa 4, sala 1.2  Cykliczna już konferencja współorganizowana jest przez Espol sp. z o.o. oraz Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejksiego na Wydziale Prawa i Administracji. 

 

     Zaproszenie  Program

 

 

Trzecie wydanie książki "Rachunkowość organizacji pozarządowych" już dostępne!

Ukazało się III wydanie książki: M. Supera-Markowska, „Rachunkowość organizacji pozarządowych”, Warszawa 2018 (stan prawny: 12 luty 2018 r.).

Liczba stron: 154.

 

Rachunkowosc_wyd_3_OKLADKA.pdf  Rachunkowosc_wyd_3_spis_tresci.pdf


Zapraszamy do składania zamówień! Zamówienia: maciej.markowski@brf-espol.pl

Szkolenia dla NGO nt.:"Jak sporządzić sprawozdanie finansowe i zeznanie podatkowe organizacji pozarządowej za 2017", "Uwarunkowania prawne prowadzenia działalności gospodarczej przez organizacje pozarządowe"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w dwóch szkoleniach nt.:

 „Jak sporządzić sprawozdanie finansowe i zeznanie podatkowe organizacji pozarządowej za 2017 r. z uwzględnieniem nowych przepisów obowiązujących dla sprawozdań sporządzanych za 2017 r.” - 13 marca 2018 r., Warszawa, ul. Hoża 66/68

 „Uwarunkowania prawne prowadzenia działalności gospodarczej przez organizacje pozarządowe” - 14 marca 2018 r., Warszawa, ul. Hoża 66/68

W przypadku chęci uczestnictwa, uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonymi programami szkoleń oraz stosowne przekazanie załączonej karty zgłoszenia zgodnie z zawartymi w niej informacjami.

 

program_rachunkowosc

program_działalnosc_gospodarcza

karta_zgloszenia_3.doc